(0454) 216 23 20
Sultan Selim Mahallesi Şair Can Sokak No:14 Kat:1 GİRESUN

Biz Kimiz

Erm Sigorta ve Aracılık Hizm. Ltd.Şti. elementer,sağlık ve hayat branşlarında; 18 yıldır muhtelif sektörlerden olmak üzere yaklaşık 10.000 sigortalıya hizmet veren sigorta acentesidir.

Şirketimizin genel müdürü ve sermayedarı Erdinç Hıdımoğlu, 1998 Yılında Bayındır Sigorta acenteliği başladığı meslekte, Erm Sigorta ve Ara.Hiz.Ltd.Şti’ ni kurarak, bugün sektörde saygıyla anılan, güvenilir ve öncü bir şirket haline getirmiştir.20 yıldır sadece sigortacılık mesleğiyle iştigal etmektedir. Şu an Giresun Belediyesi meclis üyeliği  görevini yürütmektedir.

Sunulan ürünlerin hemen hemen aynı olduğu sigorta sektöründe, Erm Sigorta yaptığı butik çalışmalarla sektörün vizyonunu genişletmiştir. 

Profesyonel, ancak bir o kadar da amatör ruhla çalışan Erm Sigorta kadrosu, istikrarlı pazarlama ve satış politikaları, mesleki bilgileri, güler yüzlü hizmeti, ekip ruhu, hasar anında yaptığı erken ve bilinçli müdahaleleri sayesinde, hem sigortalılarımızla, hem de sigorta şirketleriyle uzun soluklu ve karşılıklı güvene dayanan bir iletişim kurmayı başarmıştır. 

Sigortacılık alanında eğitimli  personelimizle 7 gün 24 saat açık cep telefonlarımızla, gece ve gündüz yanınızda ve yakınınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. 

Uzun yıllara ve karşılıklı güvene dayanan birlikteliğimizin başlaması dileğiyle...

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

Acentelikler
Acentelikler
Acentelikler
Acentelikler